sobota, 23 listopada 2013

...początki niestety bywają trudne...


Cześć kochani!!


Już od dawna myślałam o założeniu takiego bloga, ale zawsze po głębszym namyśle zapał przechodził... Dzisiaj stwierdziłam (w końcu), że jednak spróbuję, a co mi tam najwyżej usunę (uuhuu nawet mi się zrymowało) ;) Stworzyłam tego bloga, aby dzielić się z Wami moimi pomysłami na makijaże... Tak zdaje sobie z tego sprawę, że takich blogów o tematyce makijażu/wizażu w sieci jest od groma, ale jednak pomyślałam, że może warto pokazać swoje prace i zmotywować się do dalszej nauki w tej dziedzinie, każdy kto prowadzi bloga jakoś musiał zacząć, a jak wiadomo początki bywają trudne, więc tak po cichu liczę na Wasze jakieś małe wsparcie ;) :*
Nie ukrywam, że wiele nauczyłam się dzięki youtube i tutoriali makijażowych - pewnie jak większość. Skończyłam studium kosmetyczne i ukończyłam parę kursów nie tylko o tematyce wizażu, ale jednak makijaż sprawia mi największą frajdę :) Przede mną jeszcze wiele nauki i pracy. Mam nadzieję, że zapał mi nie minie tak szybko do prowadzenia bloga. Jeśli macie ochotę to zapraszam :) Pozdrawiam, a.

 A oto kilka moich ostatnich malunków na początek:

Fot. http://www.bartoszluka.com/

8 komentarzy:

 1. Super Agatka :-) a z makijazu jeszcze skorzystam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne !
  Jesteś w tym naprawdę dobra!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne, bardzo dopracowane makijaże! Czekam na więcej:))

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne makijaże, cienie slicznie roztarte, masz rękę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Tobą niestety początki są trudne sama coś o tym wiem. Do niedawna nawet nie przypuszczałam, że może być aż tyle blogów o tematyce wizażu. Patrzę na Twoje makijaże i myślę jakie one są świetne a dziewczyna jaka ładna:). Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej obserwacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne makijaże i Ty cała jesteś taka piękna :)

  Kasieńka :*

  OdpowiedzUsuń
 7. jesteś zdolna! Życzę powodzenia!!

  www.klaudiachrol.blogspot.se

  OdpowiedzUsuń